IT & Apps

Najwydajniej pracujemy, gdy nie musimy myśleć o sprawach błachych ! Powól nam zautomatyzować dane procesy.

Dlaczego my ?

Informatyzacja sektora medycznego stała się procesem nie do przeskoczenia w obecnych czasach. Niestety nie zawsze firmy oferujące oprogramowanie dla placówek medycznych tworzą produkt, który spełniałby faktyczne potrzeby. W naszym zespole osoby, które od lat związane były z branżami farmaceutycznymi i zdrowotnymi wiedzą co proponować i jak dostarczać dane rozwiązania.

it-and-apps

Aplikacje internetowe

Projektujemy, programujemy i produkujemy wszelkiego rodzaju aplikacje dla szpitali związane z codzienną pracą, firm farmaceutycznych w celu prowadzenia badań klinicznych 

Marketing online

Tworzymy specjalne aplikacje i boty dopasowane do kampanii reklamowej nowych usług, otworzenia placówek, czy rozpoczęcia badań w celu lepszego dotarcia do potencjalnych klientów.

HQ IT

Często oprócz rozwiązań softwarowych wymagana jest implementacja wyższej jakości sprzęt sieciowy, biurowy. Praca m.in sektora medycznego musi być oparta na bezpieczeństwie i wygodnie

Zwiększ swoje możliwości !

Jakie aplikacje
w medycynie i farmacji
mogą pomóc ?

Organizer pracy

Na bieżąco szybko, łatwo i przyjemnie organizuj swoje środowisko pracy. Planuj i rozwijaj !

ewidencja dokumentacji

Układaj, porządkuj i organizuj dokumentację medyczną, czy kliniczną, ale nie manualnie, a automatycznie !

analiza danych

Zakończone badania kliniczne, kampania reklamowa i dochodzi do etapu podsumowań. Idealnie sprawdzi się do tego spersonalizowana aplikacja do analizy danych.

system komunikacyjny

Nagły wypadek, poufna informacja. Nie korzystaj z zewnętrznych aplikacji, a z własnego komunikatora.

Aby efekt końcowy był satysfakcjonujący głównie dla klienta, dążymy do tego, aby każdy nasz proces włączał go do niego w celu weryfikacji, opiniowania prac, tak aby optymalizować czas i zwiększać wydajność !

Nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami !