Gotowi na zmianę ?

Informatyzacja sektora medycznego

Projekt, budowa i produkcja spersonalizowanego oprogramowania dla organizacji i zarządzania szpitalem i ośrodkiem medycznym.

Marketing sektora medycznego

Przygotujemy dla Twojego szpitala, ośrodka medycznego akcję promocyjną: akcji badań profilaktycznych, leków, czy nowych produktów.

Informatyzacja sektora farmaceutycznego

W dobie pełnej cyfryzacji dokumentacji i potrzeby sprawnej wymiany informacji wykonamy od zera aplikację do m.in przeprowadzenia badań klinicznych.

Oprogramowanie dla medycyny bez niepotrzebnego skomplikowania !

Często wprowadzanie niepotrzebnych funkcji, możliwości, które nie przydadzą się dla odbiorcy końcowego mogą mu bardziej skomplikować życie niż poprawić. Nasza praca opiera się głównie na rozmowie z klientem, doświadczeń z design’u UX (ang. user experience) i UI (user interface). Odpowiedni projekt funkcjonalności i zabezpieczeń, wizualizacje stanowią ponad 60 % czasu projektu. Ciężka praca przez nas na danym etapie redukuje stres po stronie odbiorcy ze względu na braki, czy błędy funkcjonalne

Każdy od czegoś zaczynał !

Wchodząc na rynek zaczynaliśmy od tworzenia skarpet dla firm pod marką United Socks, gdzie z biegiem czasu stworzyliśmy własną, medyczną kolekcję. Przez czas działania zdobyliśmy doświadczenie, ale tak naprawdę dostrzegliśmy pewne braki software’owe u firm, które chcemy wypełnić. Dodatkowo rdzeń produkcyjny naszej firmy wykorzystując wiedzę i znajomość branży farmaceutycznej i medycznej zaczął tworzyć kolejne rozwiązania dla firm oraz własne produkty, które niebawem zostaną opublikowane !